<-BlogTitle->

تبلیغات در انجمن فناوری اطلاعات

 • تصویب ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس در همه دانشگاهها
 • درس دو واحدی آشنایی با دفاع مقدس از ترم آینده در تمامی دانشگاههای کشور برای دانشجویان دوره کارشناسی تدریس می شود و هر دانشجویی در هر رشته تحصیلی می تواند این درس را مانند سایر دروس عمومی انتخاب کند.

  وی اظهار داشت: دروس اختیاری دیگری نیز به جز آشنایی با دفاع مقدس در شورای عالی برنامه ریزی در دست بررسی است که پس از تأیید توسط وزیر علوم به دانشگاهها ابلاغ می شود.

  مدیرکل دفتر گسترش آموزش عالی گفت: درس آشنایی با دفاع مقدس یک درس دو واحدی اختیاری در مجموعه دروس معارف اسلامی در گرایش انقلاب اسلامی است و هر دانشجویی در هر رشته تحصیلی می تواند این درس را مانند سایر دروس عمومی انتخاب کند.

  به گزارش   انجمن فناوری اطلاعات، پیش از این دانشگاههای شهید باهنر کرمان، شهید بهشتی، شهید چمران اهواز، تربیت دبیر شهید رجایی و یزد متقاضی اجرای این درس بودند.

 • نوشته : ((سامان))
 • تاریخ: چهارشنبه سوم آذر ۱۳۸۹
 •  

 • anjomaneit

  ((انجمن فناوری اطلاعات))

  anjomaneit

  http://anjomaneit.blogfa.com

  اخبار پیام نور,نمونه سوالات,جزوات

  اخبار پیام نور,نمونه سوالات,جزوات - تصویب ارائه درس آشنایی با دفاع مقدس در همه دانشگاهها

  اخبار پیام نور,نمونه سوالات,جزوات

  با سلام

  هدف ما اطلاع رساني. جدیدتربن اخبار دانشگاهی و كمك به دانشجويان عزيز پيام نوري با قرار دادن نمونه سوالات به صورت رایگان مي باشد اميدواريم بتوانيم رضايت شما عزيزان را جلب كنيم.
  لطفا ما را از نظرات سازنده ي خود ‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌بهرهمند سازيد و نقاط ضعف سایت را به ما تذكر دهيد تا در صورت امكان و در حد توان به اصلاح اشكالات بپردازيم.
  براي تبادل لينك هم در بخش نظرات سایت با ما در ارتباط باشيد فناورى اطلاعات محموداباد,اخبار پیام نور,تازه های IT,نمونه سوالات و جزوات, كتاب,دانلود نرم افزار

  اخبار پیام نور,نمونه سوالات,جزوات